Home

ISOTRA diskuze

ISOTRA PRO s.r.o. - diskuse, názory Kurzy.c

ISOTRA PRO s.r.o., diskuse, názory, komentáře, hodnocení, fórum a příspěvky k firmě ISOTRA PRO s.r.o. Romantické babí léto s markýzami ISOTRA. S posledními paprsky léta je ideální čas na to si ještě užít terásku či balkón. Ač se to ale nezdá, může mít slunce ještě pořádnou sílu. Ochrání vás před ním stylová markýza z opavské firmy ISOTRA. Abyste ani ve zrádném pozdním létě nepřišli k úpalu či úžehu.

ISOTRA - Váš český výrobce stínicí techniky. Název ISOTRA vznikl spojením zkratek ISO od slova isolation jako izolace a TRA od slova trade jako obchod, neboť počáteční aktivity byly postavené na velkoobchodu s těsněním do oken. Společnost ISOTRA byla založena v Bolaticích v roce 1992 Ceny budou všude také hodně podobné, jelikož většina to bude brát od některého z velkých dodavatelů (Isotra, Climax) a maj na tom stejné marže plus minus. Se sítěma je to tak, že pevné jsou řádově stokoruny, dveřní na pantech cca 1500-2000 a pak rolovací na okno cca 3500 a dveře cca 5000 Článek [1] ukázal, že venkovní stínicí prvky ISOTRA a.s. v létě zásadně srazí příliv tepla z přímého slunce až na necelá 3 % ve srovnání s okny bez zastínění. Dobře účinkují i v noci či za oblačných dní, hlavně v zimě, kdy účinně brání ztrátám tepla. Stažené rolety a žaluzie vylepší izolační dvojsklo na úroveň samotného trojskla

ISOTRA je technologickým lídrem v oblasti stínicí techniky nejen v ČR, ale i ve světě. Vlastní vývojem a výrobou tvoří interiérové i exteriérové žaluzie, předokenní venkovní rolety, látkové rolety, solární žaluzie, plisse, japonské stěny, screenové rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, verandy a v neposlední řadě pergoly První Stavební veletrh online. Na naprosto bezpečném online Stavebním veletrhu můžete navštívit virtuální stánky 71 vystavovatelů. V pátek 22. a v sobotu 23. ledna 2021 mezi 9:00 a 18:00 se můžete podívat na zajímavé firemní prezentace, přečíst si o problémech, které řeší ostatní, nebo s firmami probrat konkrétní dotazy, které ve spojitosti se svou stavbou nebo. Používáte Alpha Lingmind už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti Emimino.cz - Největší portál, kde jsou těhotné a maminky jako doma. Sdílejte své radosti i starosti a najděte kamarádky na webu eMimino. Snažení, těhotenství a porod nás spojují V katalogu Isotra najdete sítě proti hmyzu do oken, do dveří a plisované sítě proti hmyzu . Sítě jsou užitečné nejen na chalupě v přírodě, ale hodí se také do města. Sítě propouští světlo a lze díky nim bez obav větrat interiér, dnes jsou navíc k dostání téměř neviditelné typy v podobě rolovacích sítí proti.

Společnost ISOTRA představila vůbec nejmodernější lakovnu svého druhu v Evropě. V Opavě, kde ISOTRA již šestadvacátým rokem sídlí, najdete zbrusu novou budovu a technologie lakování pro stínicí techniku v té nejvyspělejší podobě ISOTRA HOLDING a.s., diskuse, názory, komentáře, hodnocení, fórum a příspěvky k firmě ISOTRA HOLDING a.s. Naše zkušenosti ve firmě ISOTRA jsou s tímto ojedinělé, většinou lidé s novými okny mění i parapety. Ovšem pokud dochází k rosení vnitřního skla oken, je vhodné se zamyslet, jestli široký parapet nebrání přístupu vzduchu k oknu, nezakrývá radiátor nebo jinak nenarušuje přirozenou cirkulaci Diskuze k článku Venkovní zastínění pro rodinné domy i komerční objekty od společnosti Isotra. zpět na článek. Vložení příspěvku: Jméno: * Nadpis příspěvku: * Text příspěvku: * Diskuse je zatím prázdná. Archivy. Archív čísel. Žaluzie a rolety ISOTRA a.s. pomohou výrazně snížit příliv tepla z přímého slunce. V porovnání s okny bez zastínění až na necelá 3%. V noci, za oblačných dní a hlavně v zimě zase účinně zabraňují tepelným ztrátám. Izolační dvojsklo díky staženým roletám a žaluziím povýší na úroveň trojskla. Venkovních stínící prvky zamezí také rosení oken z.

Romantické babí léto s markýzami ISOTR

 1. ka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu
 2. Bavte se o věcech které vás baví a zajímají. Najděte nové přátel
 3. Pro opavskou společnost ISOTRA a.s., která je předním evroým výrobcem stínicí techniky, byl uplynulý rok velmi úspěšný - dosáhla historicky nejvyšších tržeb. Jak v rozhovoru pro Reportáže z průmyslu vysvětlují předseda představenstva Bohumír Blachut a místopředseda představenstva Erich Stavař, je..
 4. Hliníková pergola ARTOSI a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalé souznění moderního designu a praktičnosti. Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI i látková roleta ALFA-ZIP jsou ryze českými výrobky přicházející přímo z vývojového oddělení společnosti ISOTRA

Nacházíte se zde: Home | Zahrada | Pergoly z dílny společnosti ISOTRA. Pergoly představují v zahradě či na terase malou oázu klidu, kterou občas potřebuje každý z nás. Vytváří elegantní prostředí a maximální pohodlí téměř po celý rok. Svým výjimečným designem budou dotvářet Vaše nové zážitky v zahradě Diskuze. Děti a rodina; proč se vyplatí o koupi japonských stěn uvažovat, říká Jan Žižlavský z opavské společnosti ISOTRA a dodává, že tyto stěny lze kotvit na strop nebo zeď. Ve spodní části mají uchycenou zátěžovou lištu, která zajišťuje vyrovnání látky; díky tomu se na rozdíl od klasických závěsů. Firmy. Stavební databáze. ISOTRA s.r.o. (Opava). ISOTRA, Návrh, výroba, prodej a montáž exteriérových a interiérových žaluzií, roletových systémů, sítí proti hmyzu, eurooken, komponentů a doplňkového sortimentu; výroba a prodej vstřikovacích forem a lisovacích nástroj Český i evroý producent žaluzií, rolet, markýz a také eurooken, společnost Isotra, prošel úplnou změnou firemní identity Společnost ISOTRA působí na trhu již od roku 1992 a patří mezi české výrobce interiérových a exteriérových žaluzií, látkových rolet, plissé, japonských stěn, předokenních venkovních rolet, sítí proti hmyzu, markýz a dřevěných eurooken. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum v oblasti clon slunečního záření řadí společnost ISOTRA mezi přední.

Aktuálně probíráme téma zastínění. Rádi vám přinášíme zajímavé tipy na možnosti, kterými se můžete inspirovat. V dnešním článku vám představíme screenové rolety od společnosti Isotra. Tento typ rolet představuje moderní prvek zastínění. Svým propracovaným, technickým provedením dotváří nadčasový vzhled administrativních budov či rodinných domů Nezbytnost každého domu: Předokenní stínění. Častější výkyvy teplot a vyšší počty tropických dní nepříjemně ovlivňují tepelnou pohodu domů a bytů. Teploty nad 30 °C několik dní po sobě a slunce zářící přímo do oken dokáží i dobře izolovaný dům proměnit v pec. Jednoduché řešení v podobě.

ISOTRA - Váš český výrobce stínicí techniky - TZB-inf

Síť proti hmyzu na dveře, máte? - Jiné zařizování

lupina montana napsal(a): Lucis, tady máš seznam, stačilo do vyhledávače zadat stínidlo na lampu Nebo Ikea - ta nezklame. Helčo, švadlenky už vymřely! Alespoň v našem kraji - i když tuším, že jedna je v Lysé V Praze možná nějaké přežívají, ale bude to asi na hledání. Jarmilonová, vem talířek, jestli hulíte hodně, tak několik; na ten rozkrájej citron, zasyp. Zdroj: ISOTRA. Tip: Efektní jsou kontrastní černobílé vzory, které dodávají interiéru eleganci a snadno se s nimi vykouzlí zajímavé optické klamy. Více než kde jinde zde ovšem platí vyváženost a střídmost, navíc je vhodné oživit takový interiér barevnými prvky, například v podobě doplňků Diskuze (0) Zavřít diskusi. Zkopírovat odkaz na tento článek. Ať už chcete ozvláštnit ložnici, výraznější prvek do pracovny, nebo stínění sladit s přírodními prvky, fantazii se meze nekladou. Pohrát si můžete s v barvami, vzory, materiály, ale i rozměry. Autor: archiv Isotra Rolety, žaluzie a další formy.

Úspory tepla s žaluziemi a roletami ISOTRA

Část jmění společnosti ISOTRA a.s., která byla uvedena v projektu rozdělení odštěpením sloučením, přešla na společnost ISOTRA HOLDING a.s., se sídlem Bílovecká 2411/1, Předměstí, 746 01 Opava, identifikační číslo 08335770. od 1. 1. 2020. Obchodní společnost ISOTRA a.s., IČ 476 79 191, Opava, Předměstí. Vnější parapety. V oblasti exterierových parapetů nabíme výběr z nejkvalitnějších řešení, která jsou na trhu dostupná. Na prvním místě se jedná o silnostěnné hliníkové parapety z taženého hliníku v šesti skladových barvách a s možností lakování do libovolných odstínů RAL. Tento sortiment je doplňěn. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Rolety. Máte vybrané filtry: dřevěn Příliš rozlehlá místnost, nová životní situace nebo doplnění interiéru o nový dekorační prvek, který pozvedne design na vyšší úroveň... To všechno jsou důvody, proč rozdělit místnost. Způsobů, jakým to lze realizovat, je celá řada. Mezi nejnovější trend Šňůrka na žaluzie. snura zaluzie najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz.Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší Umožňuje různé varianty dekorativního řešení • Vynikající kvalita Gardinia Šňůrka k žaluziím bílá 10 m Žaluzie koupit v online obchodu OBI nyní Šňůra na žaluzie, šíře 1,5mm

ISOTRA je technologickým lídrem v oblasti stínicí techniky

Navštivte nás na Stavebním veletrhu online Isotra

Používáte Alpha Lingmind - Diskuze - eMimino

Rolety DEN a NOC - Diskuze - eMimino . Rolety den a noc Vám vždy dávají možnost volby stínění. Díky tomu, že rolety den a noc jsou vlastně za sebou jdoucí pruhy, můžete si velice jednoduše nastavit, jestli chcete úplné zatemnění jako s klasickou látkovou roletou, nebo pomocí pruhů vytvořit zajímavou hru světla v místnost ISOTRA a.s. cena bez DPH: 661 Kč: cena vč. DPH: 800 Kč: popis. parametry. Vzorníky - stínicí technika. diskuze. Vlastnosti interiérové žaluzie V-Lite : barva lamel: stříbrná 58-021 celohliníková konstrukce vhodná i do vlhkého prostředí.

Diskuze Popis Tato plisovaná okenní síť proti hmyzu je ideální volbou pro střešní okna, aby zabránila vniknutí obtížného hmyzu, jako jsou mouchy, vosy, včely a komáři, aniž byste museli používat jedovaté spreje nebo jiné chemikálie. Síť zároveň umožňuje proudění čerstvého vzduchu CAD Fórum - Knihovna bloků - AutoCAD preklady - knihovna CAD bloků (DWG+RFA+IPT, 2D/3D) - poskytuje firma CAD Studi Levné žaluzie Isotra system Hit - optimální poměr cena . Levné žaluzie - V našem podání jsou levné žaluzie symbolem také pro kvalitní žaluzie. Pokud se rozhodnete si je objednat u nás, čeká na vás zdarma zaměření, profesionální přístup a kvalitní produkty. Nabídnout ŽALUZIE - kvalitní Žaluzie Praha a sítě proti.

ISOTRA je rodinná firma. V počátcích pomáhali synům oba otcové, manželka Bohumíra Lýdie Blachutová zastává pozici finanční ředitelky a do chodu firmy se zapojují i děti. PANELÁKY: stavěly se všude, ty v Ostravě jsou specifick Screenové rolety, zkráceně řečeno screeny, jsou skvělým pomocníkem pro interiérové i exteriérové stínění. Moderní vzhled společně s praktičností umožňují screenovým roletám vyniknout v rodinných domech, administrativních budovách, zimních zahradách, terasách, pergolách apod Vrstvení a kombinování různých materiálů a hra se stíny - to je trend letošní sezóny. 1. 3. 2017. Zima končí, den se prodlužuje a do oken se nám začíná vracet slunce. Pusťte ho dovnitř, aby vám prohřálo interiér a rozehrálo krásnou hru stínů se světly, ale nedovolte mu, aby vás ráno budilo oficiální stránky KFS. Vyberte soutěž.

Diskuzní fóra. DISKUZE BYDLENÍ Výrobce žaluzií Isotra nabízí řadu Woodlite, která je vyrobena z africké vrby jménem Abachi. Její dřevo je teplotně stálé a nemění své vlastnosti. Dřevěné žaluzie tak vypadají stejně bez ohledu na okolní teplotu, či světelné podmínky.. Žaluzie a rolety společnosti ISOTRA a.s. představují špičkové technické řešení skloubené s požadavky na moderní design. Je pro nás samozřejmostí splňovat také požadavky normy ČSN EN 13120 na zajištění bezpečnosti dětí, Všechny diskuze. Přidáno v Mimibazaru Tipy, rady, diskuze na téma Venkovní svislé fasádní clony ISOTRA je jedním z hlavních partnerů extraligového hokejového klubu Rytíři Kladno. 21.11.2019. Stínění ve 21. století? 19.11.2019 1 . LOMAX navázal spolupráci s motocyklistou Matějem Smržem

ISOTRA je rodinná firma. V počátcích pomáhali synům oba otcové, manželka Bohumíra Lýdie Blachutová zastává pozici finanční ředitelky a do chodu firmy se zapojují i děti. 22.1.2018 Diskuze. soutěž, Ostrava, Moravskoslezský kraj, podnikatel, Bolatice, Ivo Vondrák, Evropa, Japonsko, Austrálie, Česko, historie; Hlavní. Tipy, rady, diskuze na téma Žaluzie vnitřní vertikální . Staňte se profesionálem. Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady

Diskuzní fórum - eMimino

Diskuzní fórum Ahoj milý diskutére, předtím, než zde napíšeš, zapni mozek a vyvaruj se vulgarit, prosím. Zdejší diskuze byla, je a zůstane dostupná pro všechny bez nutnosti jakékoliv registrace. Zároveň je svobodná a tedy otevřena všem názorům Spěte zdravě: 7 rad na dobrou noc. Ke správné regeneraci organismu potřebujeme dostatek kvalitního spánku. Když jsme odpočatí, snadněji odoláváme stresu a máme více energie pro práci, rodinu i koníčky. Díky hektickému životnímu stylu ale často nespíme tolik, kolik bychom měli Průsvitné i neprůhledné. Černé i bílé. Zelené i růžové. Žaluzie DEN a NOC budou v interiéru jaké budete chtít. Stíní, chrání soukromí nebo jen tak zkrášlují pokoj Diskuze. Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz. bydlení dřevěná pergola hliníkové pergoly isotra.cz pergola porovnán. ISOTRA BLO . Barvu jsme po konzultaci zvolili stříbrnou (odstín leštěný hliník). Pokud jsou žaluzie roztažené, vypadají jako bíle. Velká výhoda je v tom, že na nich není tolik vidět prach jako na bílích, což byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli právě pro leštěný hliník Diskuze TZB-inf ; České žaluzie.

Skupina Trutnováci má 33 863 členů. Skupina nejen pro trutnováky, ale i pro lidi z blízkého i širokého okolí. Slouží pro informace všeho druhu, tipy na akce či na zajímavé, nejen kulturní počiny jak.. Společnost ISOTRA dokáže postavit pergolu šitou na míru vašim představám i domu. Sdílet. Diskuze. TÉMATA. zahrada relax volný čas odpočinek. Podobné články. Co měl společného Přemysl Otakar II., král železný a zlatý, s tyrany Gottwaldem a Leninem Magazín o bydlení, stavbě a zahradě. Každý den nové články, tipy a rady ze světa bydlení. Katalog firem, katalog projektů rodinných domů, diskuze, fotogalerie Poptal sem prodejce Lomax, Climfil, Isotra (na brněnsku) a SunSystem ze Veselí n/M. Všichni dojednoho mají pohony Somfy J4 WT, v tom asi rozdíl nebude. Parametrově jsem popravdě taky velké rozdíly nenašel, takže teď zkouším objíždět jednotlivé prodejce a omrknout naživo, jak se mi co bude líbit

Sítě proti hmyzu na míru Isotra

Já tedy přežívám léto jedině s klimatizací. Nevím jak to tedy zvládají ostatní, ale já to nezvládám vůbec. Znám a mám dokonce i lidi v práci, kteří když je zaplá klimatizace úplně šílí, že je jim skoro zima.. Různorodost názorů je důležitá, vede totiž ke konstruktivní diskuzi. To ví i Tomáš Dymeš, Ondřej Peľák a Michael Coubal, kteří se sešli ve společném studiu, aby realizovali své nápady a sny 25 hodin denně. Každý je jiný, ale dohromady je svádí láska k nadčasovému designu, udržitelnosti a kvalitnímu řemeslnému zpracování Začínali v garáži, dnes patří mezi přední výrobce nejen u nás, ale i ve světě. /FOTOGALERIE/ Majitelé rodinné firmy ISOTRA Bohumír Blachut a Erich Stavař byli v pondělí 22. ledna v Ostravě vyhlášeni vítězi prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2017 Moravskoslezského kraje Žaluzie a rolety společnosti ISOTRA a.s. představují špičkové technické řešení skloubené s požadavky na moderní design. Je pro nás samozřejmostí splňovat také požadavky normy ČSN EN 13120 na zajištění bezpečnosti dětí, a proto jsme pro vás vyvinuli vlastní ochranné prvky. Držení šňůry ve výšce mimo dosah dět

Video: ISOTRA a.s

ISOTRA HOLDING a.s. - diskuse, názory Kurzy.c

Dotace na stínící techniku - venkovní žaluzie a roletyOd 15. října 2018 je možné čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám mimo jiné také na venkovní stínící techniku.Námi dodávané venkovní rolety a žaluzie splňují stanovené podmínky a jsme v seznamu odborných dodavatelů. Dotaci tedy můžete uplatnit.Informace o dotaci přímo z MŽPVelkou změnu letos. Klikněte zde na konfigurátor a pro přesné objednání žaluzie HIT 1. 1. VYMĚŘENÍ. Ţaluzie Isotra system jsou převáţně určeny k montáţi do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken. silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. Pro výrobu a objednávku ţaluzie udáváme Skladem. Ovládací řetízek k žaluziím - průměr kuliček řetízku 3,0 mm. 8 barevných variant. Spoj zajišťuje spojka řetízku. Cena za 1 metr řetízku, prodáváme na celé metry (např. 3 metry v kuse) Původně: 15 Kč. Ušetříte: až 4 Kč (-27 %) od 11 Kč / metr Jihlava, Pelhřimov - Vítězem soutěže EY Podnikatel roku 2017 Kraje Vysočina je Lubomír Stoklásek, majitel a generální ředitel akciové společnosti Agrostroj Pelhřimov, která patří mezi nejvýznamnější výrobce zemědělské techniky v České republice. Výsledky krajského kola soutěže byly vyhlášeny ve středu 7. února v Jihlavě

Podlehněte kouzlu okenních parapetů HOM

 1. Veletrh Bauen und Energie 2020 proběhl s českým zastoupením. 02.03.2020 / 12:03 | Aktualizováno: 06.03.2020 / 14:55 Mezinárodní veletrh Bauen und Energie 2020 se konal 20. - 23.2. 2020 v prostorách výstaviště Messezentrum Wien
 2. RI-okna - Diskuze TZB-inf . Krajský soud v Brně zastavil insolvenční řízení s jedním z největších českých výrobců oken, bzeneckou společností RI OKNA. Ani jeden z navrhovatelů konkurzu nezaplatil zálohu za náklady insolvenčního řízení, vyplývá ze záznamu v insolvenčním rejstříku
 3. Současnou generaci českých designérů zasáhlo rodičovství a tento fakt nezůstal bez odezvy v jejich tvorbě. Jednou z jejich motivací je nespokojenost s aktuální situací na trhu. Cítíme, že česká hračka je téma, které sílí a které si zaslouží pozornost všech: rodičů, designérů i výrobců
 4. K tomu dodával (v roce 2001 v rozhovoru pro Lidové noviny): Je velký rozdíl mezi. Rozdíl, mezi vlastenectvím a nacionalismem. 30.05.2014 19:35 . Jaký je rozdíl mez
 5. Jejich sny ovlivňuje hlavně škodlivé světlo. Děti prospí velkou část dětství. Snová fáze spánku se u nich dostavuje dokonce třikrát častěji než u dospělých. Během noci mají i deset snů, své sny si pamatují a umějí je nádherně převyprávět. I děti mají ale bohužel sny plné strašidel nebo násilí. Děti.
 6. ářů v oblasti manažerských a obchodních dovedností a další
 7. Moderni-zaluzie - Žaluzky. zpět Moderní žaluzie plisé Žaluzie 01 Žaluzie 01 Žaluzie 01 Žaluzie 01 Žaluzie 02 Žaluzie 02 cz napsat komentář Diskuze k - Moderní žaluzie plisé (0 příspěvků) Nový příspěvek Jméno /. E-shop - Žalúzie, Rolety, Sieťky proti hmyzu zaluzieweb. Garniže MODERN jednodrážkov

Diskuze k článku - old

Moderni-zaluzie - Žaluzky. zpět Moderní žaluzie plisé Žaluzie 01 Žaluzie 01 Žaluzie 01 Žaluzie 01 Žaluzie 02 Žaluzie 02 cz napsat komentář Diskuze k - Moderní žaluzie plisé (0 příspěvků) Nový příspěvek Jméno /. E-shop - Žalúzie, Rolety, Sieťky proti hmyzu zaluzieweb. Garniže MODERN jednodrážkové EY Podnikatelem roku 2020 v Moravskoslezském kraji byl vyhlášen majitel největší české tiskárny Jaroslav Drahoš ze společnosti FINIDR, s.r.o 12. HC Isotra 13. HC Štěpánkovice 14. HC Otice 15. HC AZ Pneu Jaktař 16. HC Kozmice 17. HC Kobeřice 18. HC Sršni Píšť 19. HC Mexiko 20. HC Cheguevara 21. HC Sharks Zábřeh 22. HC Buldoci Branka 23. HC Viking 24. AHC Storm. Zdroj: Vlastimil Birtek Zdroj: Vlastimil Birte

Žaluzie a rolety ISOTRA - tepelné úspory Bydlení pro každéh

 1. Diskuse - Rodina.c
 2. Diskuze - Chytrá žen
 3. REPORTÁŽE z průmyslu - „Současným trendem je bydlení v
 4. Dokonalá souhra hliníkové pergoly ARTOSI a screenové
 5. Můj Dům Pergoly z dílny společnosti ISOTR
 6. Interiér lze vkusně rozdělit pomocí japonských stěn - Bety

ISOTRA s.r.o. - ESTAV.c

 1. Isotra vyměnila identitu E15
 2. ISOTRA a.s. Styl a Interie
 3. ŽENA-IN - Screenové rolety, inspirujte s
 4. Nezbytnost každého domu: Předokenní stínění Living
 5. Posuvná japonská stěna, barva, cena - Diskuze - eMimino
 6. ISOTRA a.s. Dřevostavby, časopis o bydlení - DřevoStavb
 7. Aby se vám v létě lépe spalo - Ordinace

CZ0005137240, ISOTRA HOLDING a

 1. Jediná pergola, která se vám přizpůsobí
 2. Jaký je ideální poměr světla v bytě - Bydlet
 3. Nedostatky interiérů pomohou vyřešit optické klamy Living
 4. Diskuse - Babinet.cz / Stínění na okn
 5. ŽENA-IN - Pohrajte si s optickými klamy v interiéru
 6. GALERIE: Stylové žaluzie jako interiérový doplňek
 7. ISOTRA a.s. - IČO 47679191 - Obchodní rejstřík na ..
REPORTÁŽE z průmyslu - Nedostatkem zakázek netrpímeIsotra logo - +420 553 685 111 isotra@isotraNezbytnost každého domu: Předokenní stínění | LivingZáclony do moderního interiéru rozhodně patří! - ProženyOkenní sítě proti hmyzu mají mnoho výhod - TZB-infoSměřují vaše pokoje na správné světové strany? Zjistěte totěhotná Kráva Zvláštní pokojové rostliny s velkými listy