Home

Philip Morris ČR

Philip Morris Č

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Philip Morris ČR a.s. Údaje byly staženy 10. května 2021 z datové služby justice.cz dle IČO 14803534 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob PHILIP MORRIS ČR (TABKbl.PR, Praha) Závěr k 25.8.2021: Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK) 15 520,00: 0,00: 0,00: 7 314 880: R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit. Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno Aktuální ověřené informace: adresa, IČO, telefon, e-mail a hodnocení Philip Morris ČR, a.s., Kutná Hora, Sedlec. Telefon: 327 509.

PHILIP MORRIS ČR Prague Stock Exchang

Dividenda Philip Morris ČR v roce 2021. Představenstvo společnosti Philip Morris navrhlo výplatu dividendy v hrubé výši 1260 Kč na akcii. V případě, že ji chcete obdržet, je potřeba akcie Philip Morris ČR koupit nejpozději v den, který předchází datu tzv. ex-date, prvního obchodního dne, kdy se akcie obchodují bez nároku. Informace o Philip Morris ČR. Společnost Philip Morris, jejíž akcie se obchodují na Burze cenných papírů Praha, je dceřinou společností Philip Morris International a zároveň je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v České republice.To je taky důvod, proč jsou akcie Philip Morris zahrnuty v pražském PX indexu..

Prague Stock Exchange (PSE) is the largest and oldest organizer of the securities market in the Czech Republic Philip Morris International v rámci výsledků za 2.kvartál uvedl, že český trh s tabákovými výrobky za první polovinu roku poklesl o 10,8%, zejména kvůli nižším příhraničním prodejům kvůli restriktivním opatřením v prvním kvartálu roku. Objem prodaných výrobků firmy pak v první polovině roku klesl o 13,8% kvůli.

Philip Morris ČR. Adresa. Kutná Hora - Sedlec. Plat. 33 250 - 38 000 Kč. Datum vystavení. aktualizováno dnes. už jste odpověděli. Přidat do Oblíbených Philip Morris ČR a.s. je společnost se sídlem v Kutné Hoře, kde má svůj výrobní závod. Pracuje zde více než 1000 zaměstnanců a vyváží své tabákové výrobky do 30 zemí světa. [9] Philip Morris ČR a.s. je kotovaná na české Burze cenných papírů a dominuje českému trhu tabákových výrobků s tržním podílem 44,4 %. Výrobci cigaret Philip Morris v Česku klesl zisk na 2,2 miliardy korun 25. března 2014 10:12 Společnosti Philip Morris loni klesl čistý zisk o 8,8 procenta na 2,2 miliardy korun

Philip Morris ČR Adresa Praha Odpovědět Philip Morris International Inc. (PMI) is the leading international tobacco company, with six of the world's top 15 brands, including the number one cigarette brand worldwide. PMI has more around 80,000 employees and its products are sold in approximately 180 countries Philip Morris ČR a.s. - jmenovala Jaceka Olczaka do funkce generálního ředitele (25.05.2021 14:51) Výroční zpráva 2020 za emitenta Philip Morris ČR a.s. a jiné dokumenty (30.03.2021 08:02) Philip Morris ČR a.s. - Opravené oznámení představenstva o rozhodování valné hromady mimo zasedání (03.02.2021 07:24 PHILIP MORRIS ČR a.s., Vítězná 1,Kutná Hora,28403 Kutná Hora

Philip Morris ČR a.s. je společností v rámci mezinárodní skupiny Philip Morris International Inc. a je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v České republice. Společnost, která zde působí již od roku 1992, zaměstnává přibližně 1 100 zaměstnanců napříč Českou republikou a její portfolio v roce 2013. Tato stránka obsahuje údaje firmy Philip Morris ČR a.s. ze živnostenského rejstříku. Údaje byly staženy dne 11. srpna 2021 a dle údajú systému ARES nebyly do dnešního data změněny. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob PHILIP MORRIS ČR - TABÁK - BAATABAK (CS0008418869), stock summary on the Prague stock exchange and RM System. Charts, daily quotes, current price on the Prague Stock Exchange and RM-System Prague, direct trades, owners, opinions, ask and bid insertions, portfolio, news PHILIP MORRIS ČR. 10.7.2009. K dnešnímu dni jsme vyprodali z našeho modelového PortFia akcie společnosti Philip Morris, a to za cenu 6 480,- Kč. Důvodem prodeje tohoto akciového titulu je sladění seznamu střednědobých doporučení StocListu a Portfia. Dividenda společnosti Philip Morris ČR v roce 2021 a dalších letech ČEZ, Česká zbrojovka Group, Philip Morris ČR, CTP Group: Kompletní přehled investičních doporučení. Jaký názor mají na akcie ČEZ, České zbrojovky Group, Philip Morris ČR a CTP Group domácí a zahraniční analytici? Jaké jsou jejich dvanáctiměsíční cílové ceny a jak znějí jejich aktuální investiční doporučení.

Informace pro akcionáře PMI - Czech Republic - C

Jaký názor mají na akcie ČEZ, České zbrojovky Group, Philip Morris ČR a CTP Group domácí a zahraniční analytici? Jaké jsou jejich dvanáctiměsíční cílové ceny a jak znějí jejich aktuální investiční doporučení? Nabízíme jejich přehled, jak jej k 30. 7. 2021 shromáždila agentura Bloomberg Philip Morris ČR a. s. je akciová společnost se sídlem v Česku, kde je také největším výrobcem a prodejcem tabákových produktů. Philip Morris v Česku zastupuje stejnojmenného tabákového giganta, mezi jehož nejznámější produkty patří cigarety Marlboro, L&M, Chesterfield, Red & White nebo Start PHILIP MORRIS ČR A, issuer PHILIP MORRIS ČR, realtime data from the Prague Stock Exchange. Charts, daily quotes, current price on the Prague Stock Exchange and RM-System Prague, direct trades, owners, opinions, ask and bid insertions, portfolio, news Volná pracovní místa MPSV, Firma: Philip Morris ČR a.s.. Pro Philip Morris ČR a.s. eviduje úřad práce 3 volná pracovní místa v 3 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 2 nabídky jsou za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 23300 do 23300Kč. 104 historické nabídky jsou přístupné po přihlášení OPEN je stránka věnovaná obchodníkům s tabákovými výrobky v České republice. Společnost Philip Morris ČR a.s. vás podporuje v rozvoji vaší činnosti

Philip Morris ČR, a.s. Vítězná 1, Kutná Hora, Sedlec. Výroba a prodej tabákových výrobků. Nabízíme velkoobchodním a maloobchodním partnerům produkty těchto značek: IQOS, HEETS, Marlboro, L&M, Chesterfield, Philip Morris a RGD. Ve fabrice s více než 200-letou tradicí vyrábíme cigarety do celého světa Kutná Hora - Společnosti Philip Morris ČR, která je předním výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v zemi, loni klesl meziročně čistý zisk o 12,3 procenta na 3,5 miliardy korun. Tržby bez spotřební daně a DPH stouply o 4,6 procenta na 17,9 miliardy Kč, oznámila dnes firma ve výroční zprávě. Navzdory pandemii koronaviru považuje výsledky za stabilní, za poklesem. Philip Morris ČR a.s. Dividenda: 920 CZK: Datum výplaty dividendy: 20. 4. 2012: Den prvního obchodu po výplatě dividendy: 1. 1. 1970: PHILIP MORRIS ČR - jak koupit Najděte si brokera v adresáři brokerů.

PHILIP MORRIS ČR, Nákup a prodej (25

Společnost Philip Morris ČR a.s. získala jako úplně první firma v České republice prestižní certifikaci tzv. platové rovnosti - EQUAL-SALARY. Certifikaci uděluje švýcarská Nadace EQUAL-SALARY ve spolupráci s Ženevskou univerzitou a poradenskou společností PwC jako nezávislé potvrzení rovného odměňování mužů a žen. Názory zaměstnanců na Philip Morris ČR a.s. Minimální snaha zaučovat nové zaměstnance ze strany kolegú-strach z toho ,že budou chytřejší.Neuvěřitelné rodinkářství-pak chtějí aby ti co sou mimo klan dělali jako strhaní a i tak je pomlouvají.No komedie Aktuální kurzy akcií Philip morris ČR on-line na Burze cenných papírů Praha. Interaktivní grafy, objemy obchodů, finanční výsledky, historické kurzy akcií Philip morris ČR Philip Morris ČR. Altria Group je 100% vlastníkem společnosti Philip Morris International Inc., která má zprostředkovaně majoritní podíl ve společnosti Philip Morris ČR a.s..Na český trh vstoupila v roce 1992 ziskem majoritního podílu v tehdejším státním podniku Tábak a.s. Nákup akcií a investice ve výši více než 420 milionů dolarů představuje druhou největší.

Philip Morris ČR a

L&M Blue Label - 10x20ks (karton) (Philip Morris ČR a.s.) Cigarety s filtrem - 10x20ks (karton) Země původu - CZ na dotaz. 1 170 Kč. Cena produktu bez dopravy. Skladem. mujnakup-ostrava.cz. Obchod nemá dostatečný počet hodnocení. Tento e-shop nezískal dostatečný počet hodnocení za posledních 90 dní Dividenda Philip Morris ČR v roce 2020. Představenstvo společnosti Philip Morris navrhlo výplatu dividendy v hrubé výši 1560 Kč na akcii. V případě, že ji chcete obdržet, je potřeba akcie Philip Morris ČR koupit nejpozději v den, který předchází datu tzv. ex-date, prvního obchodního dne, kdy se akci Philip Morris ČR a.s. nabízí dospělým zákazníkům oblíbené mezinárodní a domácí značky cigaret, jako jsou Marlboro, L&M, Philip Morris, Petra či Sparta. V roce 2016 zahrnovalo naše portfolio v České republice 6 značek. Philip Morris ČR a.s. vlastní 99% obchodní podíl v dceřiné společnosti Philip Morris Slovakia s.r.o.

Výrobci cigaret Philip Morris v Česku klesl zisk na 2,2 miliardy korun 25. března 2014 Společnosti Philip Morris loni klesl čistý zisk o 8,8 procenta na 2,2 miliardy korun Philip Morris ČR a.s. nabízí dospělým zákazníkům oblíbené mezinárodní a domácí značky cigaret, jako jsou Marlboro, L&M, Red & White, Philip Morris, Petra či Sparta. V roce 2013 zahrnovalo naše portfolio v České republice 9 značek v 68 variantách. Philip Morris ČR a.s. zaměstnává více než 1200 lidí Jak možná víte, ve společnosti Philip Morris ČR a.s. kladou velký důraz na ochranu životního prostředí, dlouhodobě se soustředí na zmírňování dopadů svého výrobního závodu i na neustálé zlepšování postupů a věnují se rovněž edukaci zaměstnanců v oblasti životního prostředí. Jsou si vědomi, že voda je obnovitelný, avšak omezený lokální zdroj, který.

Detail akcie PHILIP MORRIS ČR online - Patria

 1. Philip Morris ČR manufactures tobacco products in the Czech Republic. They also own a subsidiary in Slovakia that sells and distributes products there. The company is listed on the Prague Stock Exchange (ticker TABAK.PR).. Besides manufacturing tobacco products, Philip Morris ČR also distributes smoke-free tobacco products called HEETS (known as HeatSticks in some places)
 2. Philip Morris ČR a.s. Firma Philip Morris ČR a.s., akciová společnost. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou B 627, Městský soud v Praze. Její základní kapitál je ve výši 2 745 386 000 Kč. Máte od tohoto subjektu nesplacené pohledávky? ePohledavky.cz
 3. Dividenda Philip Morris ČR v roce 2020. Představenstvo společnosti Philip Morris navrhlo výplatu dividendy v hrubé výši 1560 Kč na akcii. V případě, že ji chcete obdržet, je potřeba akcie Philip Morris ČR koupit nejpozději v den, který předchází datu tzv. ex-date, prvního obchodního dne, kdy se akcie obchodují bez nároku.
 4. Graf akcie PHILIP MORRIS ČR Aktuální kurzy na burze online, obchody, cena k nákupu i prodeji v každý okamžik. Historické kurzy, grafy
 5. Philip Morris ČR a.s. - Oznámení představenstva o rozhodování valné hromady mimo zasedání 2021 02.02.2021 07:11 Oprava tiskové chyby emitenta Philip Morris ČR a.s. v Pololetní zprávě 202
 6. Re: Philip Morris ČR Příspěvek od mithrannin » úte 20. dub 2021 8:02:04 Ještě přijde, mám taky jen jednotky akcií přes Master u Fio a dostal jsem tu bichli taky, šetření papírem úplně u PM není v mód
 7. Představenstvo společnosti Philip Morris ČR a.s. ve snaze i nadále chránit zdraví svých akcionářů, zaměstnanců a dalších spolupracovníků a také s ohledem na skutečnost, že další vývoj pandemie onemocnění COVID-19 a přijatých opatření nelze s jistotou předvídat, rozhodlo, že valnou hromadu schvalující mimo jiné i hospodářské výsledky společnosti za rok.

Dividenda Philip Morris ČR v roce 2021. Představenstvo společnosti Philip Morris navrhlo výplatu dividendy v hrubé výši 1260 Kč na akcii. V případě, že ji chcete obdržet, je potřeba akcie Philip Morris ČR koupit nejpozději v den, který předchází datu tzv. ex-date, prvního obchodního dne, kdy se akci Vlastní produkty známých značek jako jsou cigarety Marlboro nebo LM. Stoprocentním vlastníkem je Altira Group, která má i majoritní podíl ve společnosti Philip Morris ČR. Produkty vrábí v Kutné Hoře. Akcie Philip Morris patří do indexu PX. Adresa Karlovo náměstí 10 Prague 2, 120 00 Czech Republic. Internet https://www.pmi.co Philip Morris ČR a.s. je kótována na Burze cenných papírů Praha (BCPP). Společnost, která zde působí již od roku 1992, zaměstnává více než 1000 lidí napříč Českou republikou. Philip Morris ČR a.s. vlastní 99 procentní obchodní podíl v dceřiné společnosti Philip Morris Slovakia s.r.o. registrované ve Slovenské. Ukážeme si nyní dvě možnosti, jak můžete investovat do akcií Philip Morris ČR.Tou první je dlouhodobá investice, při které se nakupují fyzické akcie (nebudete je však mít doma, ale u brokera).Tento přístup je mnohonásobně jednodušší, časově méně náročnější a pro nováčky i úspěšnější, než trading (čili aktivní, krátkodobé obchodování) Analytik Jakub Mician přistoupil ke zvýšení cílové ceny pro akcie Philip Morris ČR z 12725 Kč na 16288 Kč. Doporučení zvýšil ze stupně sell na hold. Akcie Philip Morris ČR (BAATABAK) včera na pražské burze uzavřely na 14260 Kč, na burze RM-SYSTÉM na 14380 Kč. Zdroj: Bloomberg. Jan Tománek Fio banka, a.s.

Pro firmu Philip Morris ČR a.s. je v nabídce volných míst úřadu práce aktuálně 3 nabídek zaměstnání s celkem 3 volných míst.Průměrná minimální nabízená mzda je 23 300Kč, průměrná maximální mzda je 23 300Kč. Nabídky práce pro Philip Morris ČR a.s. můžete níže vybírat podle oboru Philip Morris v Česku představil elektronickou cigaretu IQOS VEEV; V USA autorizovali první tabákový výrobek jako vhodný pro ochranu veřejného zdraví; Výsledky národního výzkumu SZÚ o užívání tabáku v ČR potvrdily, že českých kuřáků ubývá, povědomí o zdravotních rizicích kouření se zvýšil

Philip Morris ČR, a

 1. Podrobnosti o firmě OSDA - ČR - Philip Morris, pobočný spolek - IČO 75101840 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomickýc
 2. Graf Akcie PHILIP MORRIS ČR - BAATABAK (CS0008418869) Graf Akcie PHILIP MORRIS ČR - BAATABAK. (CS0008418869) Detail akcie. Kurzy. Graf. Osobní portfolio. e-Broker. Nakoupit
 3. Společnost Philip Morris ČR a.s. získala se svým zařízením na nahřívaný tabák IQOS ocenění Czech Superbrands 2021. Ocenění udělila komise expertů Brand Council v rámci několika kol hodnocení, jehož součástí byly i výsledky spotřebitelského průzkumu agentury INCOMIND
 4. Praha - Jihomoravské Vilémovice a Heršpice a severomoravské Stránské, to jsou místa, na která letos putuje podpora z programu 3x 333 tisíc pro aktivní život obce Dobročinného fondu Philip Morris ČR

Philip Morris ČR dosáhlza celý rok 2020 růstu konsolidovaných tržeb o 4,6 % na 17,9 mld. CZK. Provozní a čistý zisk ale klesly o 11,1 % na 4,5 mld. CZK respektive o 12,3 % na 3,5 mld. CZK, a to hlavně v důsledku nižšího objemu prodaných výrobků. Společnost navrhuje vyplatit dividendu 1 260 na akcii Rozhovor Philip Morris ČR, největší tabáková firma na českém trhu, prochází v posledních letech proměnou, na jejímž konci má být úplný ústup od.. Technické služby Kutná Hora převzaly v pátek 23. dubna v areálu firmy do provozu belgický elektrický pouliční vysavač odpadků Glutton, který byl zakoupen z daru od společnosti Philip Morris ČR a.s. ve výši více než 520 tisíc korun. Předání se spolu s jednatelem Technických služeb Janem Jägrem, Denisou Sýkorovou a Romanem Grametbauerem ze společnosti Philip [ PHILIP MORRIS ČR A, PHILIP MORRIS ČR - TABÁK - BAATABAK (CS0008418869), stock summary on the Prague stock exchange and RM System. Charts, daily quotes, current price on the Prague Stock Exchange and RM-System Prague, direct trades, owners, opinions, ask and bid insertions, portfolio, news

Dividenda společnosti Philip Morris ČR v roce 2021 a

Cílem této bakalářské práce je finanční analýza společnosti Philip Morris ČR a. s. a to na základě údajů z let 2009 -- 2013. Práce je rozdělena na dvě části. První část představuje společnost, popisuje metodickou stránku finanční analýzy a vybrané ukazatele, které jsou následně použity v části druhé Dividenda Philip Morris ČR v roce 2020 Představenstvo společnosti Philip Morris navrhlo výplatu dividendy v hrubé výši 1560 Kč na akcii. V případě, že ji chcete obdržet, je potřeba akcie Philip Morris ČR koupit nejpozději v den, který předchází datu tzv. ex-date, prvního obchodního dne, kdy se akcie obchodují bez nároku.

Video: Akcie Philip Morris - Cena, graf, dividenda 2021, kde je

Akcie Philip Morris ČR stoupají. 28.06.2017 Pražská burza sice zůstává spíše mírně nad nulou, přesto si bez velkého rozruchu akcie Philip Morris ČR z Kutné Hory, někdy také přezdívané jako Tabák, připsaly od počátku roku 2016 více než 20 %. Společnost Philip Morris ČR je dlouhodobě zajímavá, protože pravidelně. Philip Morris ČR Nová legislativa sníží odbyt cigaret v ČR, měníme doporučení na Držet 52týdenní rozmezí Tržní kap. (mld. CZK) Tržní kap. (mil. EUR) Volně obchod. (%) Zdroj: Bloomberg Relativně k PX 1,1 -2,2 -3,0 Akcie 3,1 3,3 10,4 22 Výkon (%) 1m 3m 12m 37,9 1433 11910 - 14171 Data o akcii RIC TABKsp.PR Bloom TABAK CP. Téma Philip Morris ČR na e15.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu Philip Morris ČR - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na e15.c

PHILIP MORRIS ČR - TABÁK, Fáze obchodování Kurzy

 1. Nabídka práce - Philip Morris ČR a.s., Kutná Hora. 4.8. Ostatní strojní inženýři (mechanik specialista) Kutná Hora od 25000 ,- Kč Philip Morris ČR a.s. 30.7. Specialisté v oblasti logistiky (Výkonný pracovník LSP) Kutná Hora od 20000 ,- Kč.
 2. Technické služby Kutná Hora převzaly v pátek 23. dubna v areálu firmy do provozu belgický elektrický pouliční vysavač odpadků Glutton, který byl zakoupen z daru od společnosti Philip Morris ČR a.s. ve výši více než 520 tisíc korun. Předání se spolu s jednatelem Technických služeb Janem Jägrem, Denisou Sýkorovou a Romanem Grametbauerem ze společnosti Philip Morris.
 3. Philip Morris ČR a.s. Karlovo náměstí 10, 120 00 - Praha 2. www.philipmorris.cz. Člen zadavatel. Společnost Philip Morris ČR a.s. je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků a distributorem bezdýmných setů HEETS, zařízení IQOS a s ním souvisejícího příslušenství v České republice

Kontakt Philip Morris ČR a.s. Charles Square Center, Karlovo nám. 10. 120 00 Praha 2. Česká republika Kontakty firmy Philip Morris ČR Strážnice, Prodejní sklad tabákové výrobky cigarety - Evroá databank Philip Morris ČR a.s. která patří do skupiny Philip Morris International Inc. (PMI), je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v České republice a který působí v Česku a na Slovensku. V loňském roce 2018 tato společnost zvýšila svůj čistý zisk o 10,1% na částku ve výši 3,836 miliardy CZK. Společnost také zveřejnila v tiskové zprávě, [

Detail akcie PHILIP MORRIS ČR diskuze - Patria

 1. PHILIP MORRIS ČR a.s. ,PHILIP MORRIS ČR a.s. ,Dukelských hrdinů 34/564 ,Praha 7 ,170 0
 2. ulém roce akcionáři dostali 1080 korun na akcii
 3. Výsledky Philip Morris ČR jsou lepší, než se na první pohled zdá. 27.09.2018. Český výrobce a prodejce tabákových výrobků Philip Morris ČR koncem září oznámil výsledky za první pololetí letošního roku. Firma investory potěšila, ale skutečné výsledky jsou v některých parametrech ještě lepší, než na povrchu.
 4. Kutnohorskému výrobci cigaret Philip Morris ČR loni meziročně vzrostly konsolidované tržby bez spotřební daně a DPH o deset procent na 14 miliard korun. Čistý zisk stoupl o 1,3 procenta na 2,3 miliardy korun. Firma navrhuje vyplatit hrubou dividendu 880 korun
 5. kem, slýchá každé ráno trafikantka Michaela od jednoho ze svých věrných zákazníků

Společnost Philip Morris se také připojila k iniciativě Sijemespolecne.cz, kterou organizuje Charita České republiky a sociální podnik Pro-Charitu s.r.o. V rámci interní iniciativy nazvané Philip Morris ČR šije! jsme vyzvali zaměstnance, kteří jsou zruční a mají chuť šít roušky, aby se zapojili a přes Sijemespolecne. Philip Morris ČR představil novou generaci zařízení IQOS. Nový IQOS 3 a IQOS 3 MULTI přináší zákazníkům lepší konstrukci, design a jednodušší používání, při zachování charakteristické chuti, smyslových vjemů a rituálu. Nové verze produktu mají pomoci dalším z řady dospělých kuřáků, aby si zvolili.

ÚvodIQOS: bezpečnější cigarety bez kouře?Kryptoměna Uma (UMA) - Kurz, graf, kde koupit? » FinexPles v opere 2020: Veľká MÓDNA POLÍCIA!Cigaretový tropický tabák RGD Red XXL 104g | CigaretovéBalet Gala v Národním divadle ozdobí řada významných hvězd

Společnost Philip Morris ČR, která je předním výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v zemi, vyplatí za loňský rok hrubou dividendu 880 korun. Rozhodla o tom dnešní řádná valná hromada. Loni akcionáři získali dividendu 820 korun a k tomu dalších 60 Kč z rezervního fondu, který už podle nové legislativy není nutné vytvářet Philip Morris ČR Podívejte se na úplný profil uživatele Lukáš Zjistěte, koho společně znáte Nechte se představit Kontaktujte uživatele Lukáš Zaregistrujte se a zobrazte si úplný profil Lidé si také prohlédli Adéla Navrátilová. Adéla Navrátilová. Philip Morris ČR loni klesl zisk. Společnosti Philip Morris ČR, která je předním výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v zemi, loni klesl meziročně čistý zisk o 12,3 procenta na 3,5 miliardy korun. Tržby bez spotřební daně a DPH stouply o 4,6 procenta na 17,9 miliardy Kč, oznámila dnes firma ve výroční zprávě Philip Morris ČR (PMČR) dosáhl za celý rok 2020 růstu konsolidovaných tržeb o 4,6 % na 17,9 mld. CZK. Provozní a čistý zisk ale klesly o 11,1 % na 4,5 mld. CZK, respektive o 12,3 % na 3,5 mld. CZK, a to hlavně v důsledku nižšího objemu prodaných výrobků. Společnost navrhuje vyplatit dividendu 1 260 na akcii