Home

Kumulus Postřik

Kumulus - postřik na padlí - ochrana proti padlí ovosadba

 1. Kumulus. Jsem fungicidním přípravkem a chráním rostliny v sadech, vinicích a na zelenině proti padlí. postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu listu; nesmím zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován).
 2. Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu.
 3. KUMULUS WG kontaktní postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách
 4. Kumulus WG je postřikový kontaktní fungicid ve formě vodorozpustného mikrogranulátu na ochranu proti padlí v ochraně rostlin
 5. Kumulus WG 2x100g KUMULUS WG je postřikový kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Postřik - duben, květen, červen, červenec Poznámka: OL=3. Aplikace před květem, po odkvětu a dále podle potřeby (max. 5 x za vegetaci) v intervalu 7 - 10 dnů. Plná účinnost v rozmezí teplot 16.
 6. Aplikace přípravku Kumulus Přípravek Kumulus je výborný postřik proti padlí, který můžete aplikovat na řadu plodin. Réva vinná - Akarinóza - 150-200 g / 10 l vody - Postřik - duben Poznámka: Aplikace při řezu, těsně před rašením
 7. Kumulus WG je mísitelný s kapalnými hnojivy, fungicidy, insekticidy a růstovými regulátory. Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody/100 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červenec Poznámka: OL=3. Aplikace před květem, po odkvětu a dále podle potřeby (max. 5 x za vegetaci) v intervalu 7 - 10 dnů

PROTI padlí (Kumulus) - AgroBio OPAV

 1. Fungicidní postřikový přípravek obsahující 80 % síry.Vlastnosti: sirný přípravek určený k ochraně révy vinné, jabloní, broskvoní, tykvovitých, obilovin, rajčat, mrkve, petržele, chmele, okrasných rostlin. Konkrétně u révy vinné působí proti padlí, hálčivcům a vlnovníkům. U meruněk proti moniliové spále, u maliníku a ostružiníku proti vlnovníkům.
 2. Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a 1000 l /ha postřik, rosení max. 6x /rok 5-10 dnů réva (hálčivec révový, vlnovník révový) 600 l /ha postřik, rosení max. 1x /rok réva.
 3. Kumulus WG Aktualizace: 9. 11. 2016 Přípravek na ochranu rostlin 1000 l /ha postřik, rosení max. 6x /rok 5-10 dnů réva (hálčivec révový, vlnovník révový) 600 l /ha postřik, rosení max. 1x /rok réva (padlí révové) 1000 l /ha postřik, rosení max. 8x /rok 5-10 dnů.
 4. Padlí broskvoňové. 30-50 g / 10 l vody. Postřik. Jabloň, Padlí - OL=3. Padlí jabloňové. Ošetření se provádí před květem v dávce 10 kg / 1 ha (1%) a po odkvětu v dávce 4,5-6 kg / 1 ha (0,45-0,6%). První ošetření ve stadiu myšího ouška, podle infekčního tlaku opakujeme v 5-10 denních intervalech
 5. Kumulus. Jsem fungicidním přípravkem a ochráním Vaše sady, vinice a zeleninové záhony před padlí. postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu listu; nesmím zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován).
 6. Hlavní strana > Postřiky proti plísním - Fungicidy > Postřik proti plísni révové > Kumulus WG 1kg SLEVA-13%. Kumulus WG 1kg 263 K č. 303 Kč. Sleva:.

Doporučené nabídky (4) Zlaté Ověřeno zákazníky. 97 % 2 974 recenzí Možnosti. dopravy 1 výdejní místo. AgroBio KUMULUS WG 5x100g. 179 Kč. Doprava 89 Kč Skladem. Do obchodu zafido-eshop.cz. Varianta v obchodě zafido-eshop.cz Kumulus® WG. Formulace. ve vodě dispergovatelné granule. Složky. 80 % síra. Způsob účinku. Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. Omezení KUMULUS WG - 25 kg *. KUMULUS WG kontaktní , postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Podle zákona o rostlinolékařské péči č.326/2004 Sb. ve znění pozmněňovacích předpisů je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele. K objednávce je nutné předložit (zaslat) čísl Kumulus WG proti padlí je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. dub - postřik, rosení - max. 3x /rok - 10-14 dnů.

Kontaktní fungicid KUMULUS WG - postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Internetový obchod s potřebami pro zahrádkáře. Hnojiva, postřiky, sadba brambor, cibule sazečka, semena, cibuloviny, krmiva Delikan KUMULUS WG je fungicidní přípravek na ochranu proti padlí v sadech, vinicích nebo v zelenině. Sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. postřik ukončete při dokonalém. AgroBio Kumulus WG. Kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Účinná látka: síra 80 %. Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody/100 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červenec. Poznámka: OL=3

Řešením je postřik na bázi síry Cabrio, nebo univerzálnější Discus či Kumulus WG. Padlí révové likviduje také silný mráz. Padlí jabloňové. Způsobuje bělavý povlak na listech a na koncích letorostů. Padlí prakticky nenapadá plody, pokud ano, tak způsobuje pouze estetické škody jablek (rzivost jablečné slupky) Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. Postřik ukončíme při dokonalém ovlhčení, nejpozději při počínajícím skanutí kapek aplikační kapaliny z.

Začínáme s prvními postřiky - BS vinařské potřeby. Vinice 20.03.2017. Před rašením révy se každoročně přistupuje k aplikaci sirnatých postřiků proti přezimujícím škůdcům. Před rašením révy se každoročně přistupuje k aplikaci sirnatých postřiků proti přezimujícím škůdcům, kteří jsou původci později. Čtvrtý postřik provádím proti plísním po odkvětu 20.-30.června(BBCH 71) přípravky Kumulus a Champion. Další neméně důležitý postřik proti chorobám následuje koncem července(BBCH 75-77) přípravky Kumulus a Champion. Od začátku do konce srpna stačí již jen preventivní postřiky proti padlí přípravkem Kumulus v 10. KUMULUS WG kontaktní , postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!!. Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu listu; přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován AgroBio KUMULUS WG 5x100 gPostřikový kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Použití: Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody / 100 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červene

Kumulus WG Aktualizace: 23.10. 2020 Přípravek na ochranu rostlin Postřik provádějte jen za bezvětří nebo mírného vánku, ve směru po větru a od dalších osob. Vstup na ošetřené pozemky je možný po zaschnutí. Při práci i po ní, až do odložení osobních ochranných pracovních prostředků a do důkladného umytí. Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. Detailní informace. dub - postřik, rosení - max. 3x /rok - 10-14 dnů. Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, - Postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu listu - Přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován AgroBio KUMULUS WG proti padlí, 5x100 g 003198 - postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu listu - přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován Kumulus WG je sirný kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích, okrasných rostlinách, broskvoní a dalších kulturách. Rychlý a ochranný účinek s rezidálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejším akaricidním účinkem na háčlivce a vlnovníky. postřik ukončete.

Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody/100 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červenec Poznámka: OL=3. Aplikace před květem, po odkvětu a dále podle potřeby (max. 5 x za vegetaci) v intervalu 7 - 10 dnů PROTI padlí Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. Používá se proti padlí jabloně, okurky, révy vinné, okrasných rostlin, broskvoní aj Postřik se provádí jen v místech, kde byly v předcházejícím vegetačním období zaznamenány příznaky onemocnění. Sirnaté přípravky, jako je například Kumulus WG, případně i akaricidy, například Magus 200 SC, Omite 570 EW, Sanmite 20 WP a další, se aplikují na jaře při rašení a po vyrašení révy (jsou plně.

Kumulus WG je kontaktní sirný fungicid s protektivním účinkem, rychlým nástupem a působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností (účinnost na roztoče). aplikace. Aplikace se provádí postřikem Kontaktní postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Kontaktní postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. DOPRAVA ZDARMA na zásilky nad 499 Kč Přes 2 miliony produktů na jednom místě Více než 6 500 výdejních míst. Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a Postřik se smí provádět za bezvětří nebo mírného vánku tak, aby nebyla zasažena obsluha. Postřik nesmí zasáhnout sousední porosty! Je třeba se vyvarovat místního předávkování. Postřikovač j AgroBio KUMULUS WG 5x1g - HnojivaPraha. Rady pro zahrádkáře - postřiky. Insekticidy - Fungicidy - Suspenze, emulze a míchání postřiků - Kolikrát stříkat,. První postřik provedeme měďnatým fungicidem (např. Kuprikolem 50). Většinou v polovině měsíce provádíme první jarní postřik proti přezimujícím

Hlídejte padlí u okurek | Flóra na zahradě

KUMULUS WG - Kontaktní fungicid, postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Obsah: Síra 80 % Popis zboží: KUMULUS WG kontaktní , postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách Způsob ošetření: Rosení, pozemní postřik Termín aplikace: Angrešt - padlí - před květem, po odkvětu a dále dle potřeby v intervalu 7-10 dnů. Plná účinnost v rozmezí teplot 16-26 °C, při vyšších teplotách působí krátkodobě a narůstá nebezpečí fytotoxicity Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. - postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu. AGRO KUMULUS WG 3x15g. Postřik - duben, květen, červen, červenec Poznámka: OL=3. Aplikace před květem, po odkvětu a dále podle potřeby (max. 5 x za vegetaci) v intervalu 7 - 10 dnů. Plná účinnost v rozmezí teplot 16 - 26 St.C, při vyšších teplotách působí krátkodobě a narůstá riziko fytotoxicity. Broskvoně. Kumulus WG - Kontaktní fungicid, postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Obsah: Síra 80 %. Použití: Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody / 100 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červenec Poznámka: OL=3

KUMULUS WG je postřikový kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Účinná látka Síra 80% Výrobce BASF Hmotnost 0.6kg Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody/100 m2 - Postřik - duben, květen, červen, červenec Poznámka: OL=3. Aplikace před květem, po odkvětu a dále podle potřeby Fungicidní přípravek na ochranu proti padlí v sadech, vinicích nebo v zelenině. Účinná látka: síra 800 g/kg. Účinek: Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností Postřik ukončíme při dokonalém ovlhčení, nejpozději při počínajícím . KUMULUS WG kontaktní , postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Obsah: síra Registrované použití postřiku. Kontaktní postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností. Okrasné rostliny - Padlí - 30-50 g / 10 l vody - Postřik - květen, červen, červenec, srpen Peckoviny - Hálčivec.

AgroBio KUMULUS WG 5x100g. Kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Účinná látka: síra 80 % Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody/100 m2 -... Celý popis KUMULUS WG kontaktní , postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. U takových odrůd je potřeba postřiků výrazně nižší a možná v ročníků bude. Poptávám postřik na stromy KUMULUS Hodonín, Obchodní příležitosti Evroé databanky. Rady pro zahrádkáře - postřiky

Kumulus WG 3 x 15 g. Popis a působení: Kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Více. Kód produktu: I1847 Doprava a platba. 39 Kč. Popis a působení: Kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Více. Kód produktu: I1847 Doprava a platba Dobrý den , Prosím o radu ,koupil jsem přípravek Kumulus wg a narazil jsem na dva rozdílné údaje ,někde se uvádí používat postřik s Kumulusem 0,3 % a někde je dávka na hekter 3 kg ,nechci si vinici popálit a tak se ptám ,když vystříkám na ten hektar 300litrů mám dát 0,3 % kumulusu tedy 0,9 kg a nebo mám dát 3 kg Aplikace přípravku Kumulus. Přípravek Kumulus je výborný postřik proti padlí, který můžete aplikovat na řadu plodin. Réva vinná - Akarinóza - 150-200 g / 10 l vody - Postřik - duben Poznámka: Aplikace při řezu, těsně před rašením. Réva vinná - Erinóza - 150-200 g / 10 l vody - Postřik - dube AgroBio Kumulus WG 1kg. Kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Účinná látka: síra 80 % Angrešt - Americké padlí angreštové - 50-60 g / 5-10 l vody/100 m2 - Postřik - duben, květen,.

Kumulus wg - levnepostriky

Přípravky: Kumulus WG, Magus 200 S, Omite 570 EW, Sulikol K, Sulka Bio: Typhlodromus pyri ČERVENÁ SPÁLA - Pseudopeziza ribis Postřik provádíme v délce letorostů 12 - 15 cm, potom za 14 dnů Přípravky: Dithane, Kocide, Discus, Quadris, Polyram WG, Zato 50 WG BÍLÁ HNILOBA - Coniella diplodiell Kumulus WG . Fungicidní přípravek na ochranu proti padlí v sadech, vinicích nebo v zelenině postřik ukončete při dokonalém zvlhčení, nejpozději na počátku skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu listu; přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek registrován Postřik na stromy na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Obsah: Síra 80. Kumulus WG 2 x 100 g . Tweet. Dostupnost: skladem: Číslo produktu: 0781: běžná cena : 138,50 Kč : naše cena bez DPH : 105,04 Kč : naše cena s DPH (21 %): 127,10 Kč. Agro Kumulus WG 3x15 g - Účinná látka: síra 80 %. Popis a působení: Kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích a dalších kulturách. Ochranná lhůta: 3 - 7 dní dle druhu plodiny. Dávkování: Angrešt 50-60 g / 5-10 l / 100 m2 Broskvoně 30-50..

Kumulus WG je postřikový kontaktní fungicid ve formě vodorozpustného mikrogranulátu na ochranu proti padlí v ochraně rostlin. Balení 3x15kg PROTI padlí (Kumulus) 2x15 g. Fungicidní přípravek na ochranu proti padlí v sadech, vinicích nebo v zelenině. Účinná látka: síra 800 g/kg Jak účinkuje? Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padl Insekticidy proti škůdcům. Přípravek proti padlí AgroBIo Kumulus WG 2x15g. K ceně výrobků, u kterých to Zákon o odpadech č. 185/2001 a související právní úprava nařizuje, je připočítán recyklační poplatek. Zboží je skladem a připraveno k odeslání. To probíhá zpravidla do druhého pracovního dne Kumulus WG se používají především před květem a je možné je aplikovat jen v rozmezí teplot 15 až 25 o C a nikdy ne při intenzivním slunečním svitu. Všechny postřiky doporučujeme min. 2x zopakovat (cca. 10 dní / dle etikety). Přípravky mají ochranné lhůty (OL uváděnou ve dnech)

KUMULUS WG 1 kg Hobby balení VinařskýRáj

 1. Postřik kumulus. Postřik kumulus. Post author: Luk Mšice rybízová postřik; You Might Also Like. Sazenice jahod brno 27 prosince, 2018 Aquabike 15 dubna, 2016 Husqvarna 455 rancher 5 července, 2018. Rubriky. Květiny; Sazenice; Stromy; Terasy
 2. Pomáhá postřik s označením Kumulus WG. V případě výskytu ošetření neoddalujte. Houba dokáže způsobit citelnou škodu a rychle se šíří. Fungicidy i insekticidy používejte výhradně jen za suchého a bezvětrného počasí. Škůdci jahodníku Slimáci
 3. Nějaký postřik na bázi karbolinea býval, ale to je desítky let zakázané a bílé oleje mi neříkají vůbec nic. S akaricidy začíná být problém, Omite už také není a Kumulus je proti padlí s vedlejším a také omezeným účinkem

Úvodní stránka › Fóra › Vinohradnická sekce › který budete dávat postřik a kdy? Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel čejč a poslední změna proběhla 22.5.2014. Prohlížíte 13 příspěvků - 1 z 13 (celkem z 13) Autor Příspěvky 12.5.2014 v 18:16 #151920 jamar Zdravím, chci se zeptat [ Postřik ukončíme při dokonalém ovlhčení, nejpozději při počínajícím . KUMULUS WG 3xg - proti padlí. Mar Vhodný postřik může zabránit americkému padlí v šíření. Při časném jarním ošetření proti přezimujícím škůdcům se výskyt mšic významně omezuje! Svilušky na ovocných

Talent, Kumulus WG). Ošetření proveďte nejpozději při prvním objevení příznaků. Postřik opakujte podle potřeby v intervalu 7 - 10 dní. Podobné příspěvky. Zavíječ zimostrázový - postřik. Nepřihlášený uživatel - Petr Hudec. Otázka: Četl jsem váš článek o napadení keře buxusu housenkou zavíječe. Pro chemickou ochranu se provádí ochranný postřik. Vhodné fungicidní přípravky jsou Horizon 250 EW (jeden z nejlepších na trhu u nás), Rovral FLO, Sporgon 50 WP, Baycolor 25 WP, Talent, Ornament 250 EW, Teldor 500 SC nebo Kumulus WG. Podle návodu je třeba přípravek naředit a nejlépe pomocí teleskopického postřikovače s.

Kumulus WG 2x100g : POSTRIKY-ESHOP

PROTI Padlí - Kumulus 2x15gFungicidní přípravek na ochranu proti padlí v sadech, vinicích nebo v zelenině. Účinná látka: síra 800 g/kg Jak účinkuje? Kumulus WG je sirný fungicid s protektivním kontaktním účinkem, rychlým nástupem účinnosti a reziduálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejší akaricidní účinností Kumulus WG je sirný kontaktní fungicid na ochranu proti padlí v sadech, vinicích, okrasných rostlinách, broskvoní a dalších kulturách. Rychlý a ochranný účinek s rezidálním působením proti houbovým patogenům ze skupiny pravých padlí s vedlejším akaricidním účinkem na háčlivce a vlnovníky. postřik ukončete. Ekologové doporučují jako možnou alternativu použít postřik přípravkem Vitisan + Kumulus WG a nakonec uvádějí, že pro prevenci skládkových chorob a sazovitosti je vhodné použít i přípravek Myco-sin. Obyčejně v první polovině srpna,. Kumulus WG je velmi účinný kontaktní fungicid na ochranu proti padlí a americkému padlí na okrasných rostlinách, jabloni, jahodníku, angreštu, révě, rybízu, rajčatech, tykvovité zelenině apod. Dále je jeho použití vhodné proti hálčivci na peckovinách. Svými vedlejšími akaricidními účinky omezuje výskyt svilušek KUMULUS WG Přípraveknaochranurostlin baleníproneprofesionálnípoužití Předpoužitímsipřečtětepřiloženýnávodkpoužití. Dodržujtepokynypropoužívání.

Kumulus WG 1 kg - Vinařský dům KOPEČE

Horizon 250 EW, Kumulus WG nebo Moon Privilege. Fungicidní ošetření proti moniliové spále se provádí na začátku květu ovocných stromů (pokud je minimálně 15-20 % květů rozkvetlých), dále pak v průběhu povětrnostních podmínek se 1-2× postřik opakuje Kumulus WG Vhodná doba pro chemické ošetření: V období před začátkem kvetení nejlépe těsně před květem A podruhé opakovat při opadu okvětních lístků Dále je vhodné odstraňovat napadené části a u nejvíce citlivých odrůd provádět postřik i vůči moniliové hnilobě plodů a odstraňovat mumifikované napadené plody

Postřik Kumulus WG můžeme aplikovat v nižší koncentraci průběžně až do zaměkávání bobulí. Nově pak firma uvedla na trh fungicid proti padlí Vivando, který má dlouhodobý účinek 28 dnů a za sezonu se může použít maximálně 3 x Nejpozději ve fázi zeleného poupěte je nutné provést první postřik proti padlí přípravkem SULIKOL K, případně přípravkem KUMULUS WG. KVĚTEN 1. Před květem provedeme postřik proti strupovitosti a proti padlí kombinací systémových triazolových přípravků např. PUNCH 10 EW, TOPAS 100 EC nebo TALENT s DITHANEM DG NEOTEC. 2 Postřik obsahující síru. Výskyt rzivosti lze omezit opakovaným postřikem přípravky na bázi elementární síry (například Kumulus WG) v období po odkvětu (květen, červen). Elementární síra je velmi účinná na padlí jabloňové a má i dobrou vedlejší účinnost na strupovitost a roztoče Horizon 250 EW - 50 ml. HORIZON 250 EW fungicid ve formě vodní emulze k ochraně řepky proti houbovým chorobám, peckovin proti monilióze, chmele proti padlí chmelovému a pšenice ozimé proti klasovým fuzariózám. V řepce ozimé regulace růstu. Postřik HORIZON 250 EW vykazuje v řepce ozimé růstově-regulační efekt (0,5 l/ha. postřik přípravky Champion 50 WP nebo Funguran-OH 50 WP DF, Flosul, Kumulus WG, Luna Privilege, Talent, Thiovit Jet, VitiSan, Zato 50 WG . MONILINIOVÁ SPÁLA přechod infekce z mumie na větviky klejotok vadnoucí větvika Ochrana: likvidace napadených plodů a větviek. Na poátku kvetení a při dokvétání ošetřen

Kumulus WG 1kg : POSTRIKY-ESHOP

První postřik je vhodné datovat do období před kvetením angreštů, další pak až po jeho odkvětu a to v několika intervalech 5-10 dní. Jako ochranný fungicid používáme Bioan, Discus, Kumulus WG, Serenade Aso, Sulfurus, Thiovid Jet, Vitisan, Zato 50 WG. Ochrana před padlí 2. postřik - ještě před květem. Kumulus WG a Verita. Bošovice 4.6. Blučina 7.6. Nosislav 13.6. - vím, že trochu později, ale jinak to Táni a mně nevycházelo. :( 15. června Kumulus WG Aliette Bordeuax Do 9.6. hrozné sucho, od 9. - 14. 6. spadlo moc vody - plísně. 17. června Kumulus WG Aliette Bordeuax Napršelo moc vody. Padlí brskvoňové způsobuje houba Podosphaera pannosa. Stromy ošetřete 3 - 4 týdny po odkvětu některým z vhodných přípravků (např. Talent, Kumulus WG). Ošetření proveďte nejpozději při prvním objevení příznaků. Postřik opakujte podle potřeby v intervalu 7 - 10 dní

Sviluška postřik | sviluška poškozuje rostlinu vysáváním

KUMULUS WG 25 kg BS vinařské potřeb

Nechaáme oschnout a pak hned sázíme. Jde mi hlavně o délku moření v sulce. Někde se doporučuje pouze 2 hodiny, aby se česnek nepopálil, tak prosím poraďte nejlepší kombinaci. Děkuji za radu. Zařazeno: Fungicid, Moření česneku, Pesticidy, Pěstování česneku, Rovral Aquaflo, Sulka Vůbec na nic nečekejte a Stomp už aplikujte. Pokud vám můžu poradit, tak česnek po česneku nesázejte, z vlastní zkušenosti vím, že se to nevyplácí. Jinak Stomp můžete použít klidně i na podzim po výsadbě a česneku to nevadí. 16. 4 It is located in the Berasia tehsil Druhý preventivní postřik provádím proti padlí 10.-20.května(BBCH 13) přípravkem Kumulus. Svůj vinohrad neošetřuji proti plísni révové od roku 2010, ale letos jsem udělal výjimku a ošetřil jsem mladé sazenice napadených odrůd, hlavně Rinot přípravkem Revus To AgroBio Kumulus WG against mildew fungicide 2 x 15 g jabloně, okurky, révy vinné, okrasných rostlin, broskvoní, aj.-7 % Our Price. 1.14 EUR with VAT 0%

Kumulus WG 2x100g : INPEST

Kumulus® WG - Řešení pro zemědělstv

Co způsobuje rzivost neboli korkovitost jablek? - ChorobyHabr obecný | Zahrady s nápady

Video: POSTŘIKY PROTI PLÍSNÍM/ HOUBÁM KUMULUS WG 2 x 100 g

Postřik proti padlí : INPESTAby letničky vydržely… | Flóra na zahraděCo způsobuje rzivost neboli korkovitost jablek? | iReceptářChoroby a škůdci broskvoní: strupovitost, kadeřavost